ONLINE YDS / e-YDS EĞİTİMİ

UzmanYDS, ÖSYM tarafından gerçekleştirilen, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS / e-YDS) hazırlanmak isteyenlere profesyonel eğitimciler tarafından hazırlanmış ve oldukça zengin bir içeriğe sahip online eğitim fırsatı sunmaktadır. Tüm içeriğine 7/24 ulaşılabilen online YDS / e-YDS eğitimi sistemimiz bu sınava hazırlanmak isteyen üyelerimize başka hiçbir kaynağa ihtiyaç duymadan sınava hazırlanma imkanı vermektedir. Tüm üyelerimiz için bireysel çalışma programı yapılmakta ve tüm üyelerimize hedeflenen puana ulaşma garantisi verilmektedir.

ONLINE PTE EĞİTİMİ

Bilgisayar tabanlı bir uluslararası akademik İngilizce sınavı olan PTE'nin (Pearson Test of English Academic) ÖSYM tarafından denkliği bulunmaktadır. UzmanPTE Türkiye'de online PTE eğitimi veren tek site özelliğine sahiptir. UzmanPTE üyelerine; PTE sınavı içeriğiyle birebir uyumlu bir eğitim imkanı vermektedir. UzmanPTE; bireysel çalışma programı, PTE sınav formatıyla tamamen uyumlu zengin içeriği ile tüm üyelerine hedefledikleri PTE puanını alma garantisi vermektedir.

ONLINE IELTS EĞİTİMİ

UzmanIELTS; İngilizcenin kullanıldığı ülkelerde çalışmak veya eğitim almak isteyen kişilerin İngilizce dil yeterliliklerini ölçmek ve değerlendirmek amacıyla yapılan uluslararası IELTS (International English Language Testing System) Sınavına hazırlanmak isteyenlere online eğitim alma imkanı vermektedir. UzmanIELTS üyelerine; sınav formatıyla birebir uyumlu kelime çalışmaları, grammer eğitimi, konuşma, yazma ve dinleme aktiviteleri, soru çözümleri ve soru çözüm stratejileriyle, istedikleri puanı alma garantili bir online eğitim fırsatı sunmaktadır.

ONLINE TIPDİL EĞİTİMİ

Tıpdil sınavı, TUS ve DUS adaylarının dil muafiyeti almak için YDS'ye ek bir alternatif olarak girebilecekleri bir yabancı dil sınavıdır. UzmanTIPDİL; alanda uzman eğitimcilerin konu anlatımları ve soru çözümleri, hafıza teknikleriyle hazırlanmış kelime öğrenimi teknikleri, grammer anlatımları ve soru çalışmalarıyla zenginleştirilmiş bir online eğitim imkanı vermektedir. UzmanTIPDİL, tüm üyelerine TIPDİL'de istedikleri puanı alma garantisi vermektedir.

ONLINE TOEFL IBT EĞİTİMİ:

TOEFL IBT (Test of English as a Foreign Language- Internet Based Test) dünya üzerindeki en saygın İngilizce seviye belirleme sınavıdır. UzmanTOEFL; tüm üyelerine TOEFL içeriği ile birebir uyumlu, dört temel becerinin tümüne yönelik zengin içeriğiyle (reading, listening, writing, speaking çalışmaları), ayrıca hafıza teknikleri kullanılarak oluşturulan kelime öğretimi sistemi, grammer çalışmaları ve deneme sınavlarıyla TOEFL IBT sınavına en etkili biçimde hazırlanma imkanı vermektedir. UzmanTOEFL, tüm üyelerine bireysel çalışma programı yaparak onlara TOEFL IBT'de istedikleri puanı almak garantisi vermektedir.

ONLINE YÖKDİL EĞİTİMİ

Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (YÖKDİL) adayların kendi alanlarındaki (fen ve mühendislik, sosyal ve beşeri bilimler, sağlık) dil becerilerini belirlemeye yönelik düzenlenen bir yabancı dil sınavıdır. UzmanYÖKDİL; her üç alanda ayrı ayrı hazırlanmış kelime, grammer ve soru çalışmalarıyla, üyelerine YÖKDİL sınavına hazırlanmak için online eğitim alma şansı vermektedir. UzmanYÖKDİL, tüm adaylara üç temel alanda da istedikleri puanı almak garantisi sunmaktadır.

ONLINE YDT-DİL EĞİTİMİ

UzmanYDT; Yüksek Öğretim Kurumları Dil Sınavına (YDT-DİL) hazırlanmak isteyen tüm adaylara online eğitim alma fırsatı vermektedir. YDT-DİL içeriği ile uyumlu konu anlatımları, soru çözümleri, grammer ve kelime çalışmalarıyla UzmanYDT tüm adaylara YDT'de istedikleri puanı alma garantili bir online eğitim imkanı vermektedir.

ONLINE TEMEL İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Sınavlardan bağımsız olarak İngilizce öğrenmek isteyen kişilere yönelik hazırlanmış mykelime.com (online temel İngilizce eğitimi) Avrupa Dil Portfolyosu'nun belirlediği 6 temel dil seviyesine yönelik çalışmaların yer aldığı online bir eğitim sistemidir. Temel İngilizce eğitiminde; 9 farklı modül sayesinde kelime öğrenimi, dinleme ve yazma çalışmaları ile grammer eğitimi verilmektedir. Ayrıca 5 ayrı modelde öğrenilen kelimelere yönelik oyunlar yer almaktadır.