SİZLERİ GEREKSİZ ÇALIŞMALARDAN KURTARIYORUZ

SİZLERİ GEREKSİZ ÇALIŞMALARDAN KURTARIYORUZ

Kullanıcılarımızı dershanelerin yorucu ve zahmetli eğitim sistemlerinden ayrıca gereksiz pek çok eğitim materyallerinden (kitaplar, konu özetlerini içeren fotokopiler vs.) kurtararak onlara hızlı ve kullanışlı bir online eğitim modeli sunmaktayız.
KİŞİYE ÖZEL ÇALIŞMA PROGRAMI YAPIYORUZ

KİŞİYE ÖZEL ÇALIŞMA PROGRAMI YAPIYORUZ

Kullanıcıyı girecek olduğu yabancı dil sınavında almak istediği puana ulaştıracak; kullanıcının dil seviyesini ve sınava gireceği tarihi dikkate alarak kişiye özel olarak bir program oluşturmaktayız.
7/24 SINIRSIZ ERİŞİM

7/24 SINIRSIZ ERİŞİM

Tüm ders içeriklerimize sizi sınırlamadan 7/24 ulaşma imkanını sizin özgür çalışmanız için hizmetinize sunmaktayız.
MOBİL UYGULAMA DESTEĞİ

MOBİL UYGULAMA DESTEĞİ

Hem Android hem İOS Mobil uygulamamızla istediğiniz her an artık sizinle birlikteyiz.
İSTEDİĞİ PUANI ALMA GARANTİSİ

İSTEDİĞİ PUANI ALMA GARANTİSİ

Tüm kullanıcılarımıza girecekleri yabancı dil sınavlarında istedikleri puanı %100 alma garantisi veriyoruz. Üstelik bunu taahhüdümüzü resmi bir belge halinde düzenleyerek kullanıcımıza veriyoruz. Böylece bu taahhüdümüzü sözlü olmaktan çıkararak yazılı hale getiriyoruz.
CANLI DESTEK

CANLI DESTEK

Kullanıcılarımıza kurumsal ve profesyonel hizmet kadromuzla birlikte 7/24 canlı destek ve teknik ekiple iletişime geçme imkanı sunuyoruz. Ayrıca HOCAYA SOR/EĞİTMEN DESTEĞİ bölümleri kullanıcıların hiç kesintiye uğramadan ve ders akışlarını bölmeden eğitim almaları için oluşturulmuştur.
SANAL ZEKA SİSTEMİ

SANAL ZEKA SİSTEMİ

Sitemimizin sanal zeka tabanlı olması bizi diğer eğitim sistemlerden ayıran özelliğimizdir. Sistem kullanıcımızı sisteme giriş yaptığı andan itibaren bir öğretmen gibi onu gözetler, kullanıcılara kendi kelime havuzunu oluşturma imkanı verir, konuların tekrar seyredilmesine/çalışılmasına olanak verir, kullanıcıları sistemimde çalışırken yönlendirir.
HAFIZA TEKNİKLERİ İLE KELİME ÖĞRETİMİ

HAFIZA TEKNİKLERİ İLE KELİME ÖĞRETİMİ

Sistem içerisinde yer alan Kelime Öğretimi Modülü kelimelerin daha kolay ve hızlı öğrenilmesi amacıyla hafıza teknikleri kullanılarak anlatılmış; aynı zamanda görsel ve işitsel materyallerle desteklenmiştir. Gramer Eğitimi Modülleri de alanında uzman eğitimciler tarafından sınav içeriklerine uygun olarak hazırlanmışlardır.
SORU ÇÖZÜM STRATEJİLERİ

SORU ÇÖZÜM STRATEJİLERİ

Sistemde; önceki sınavlarda çıkmış sorular veya çıkmış sorulara benzer/çıkma olasılığı yüksek sorulara yer verilmiştir. Sistemde yer alan soru çözümleri ve anlatımları, soru çözüm stratejileriyle birlikte bu bağlamda yer almıştır.
AVANTAJLI PAKETLER

AVANTAJLI PAKETLER

Uzmandil ailesi olarak sekiz farklı yabancı dil sınavının online eğitimini vermekteyiz. Dönemsel olarak sunduğumuz avantajlı/kampanyalı paketlerimizle farklı dil sınavlarına ait dil setlerimizi birleştirerek sizlere birden çok sınava hazırlanma imkanını sunuyoruz.
TEMEL ve SINAV İNGİLİZCE EĞİTMİ

TEMEL ve SINAV İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Kurumsal eğitimimizi zengin içeriklerle buluşturulup YDS / e- YDS, YÖKDİL (Fen Bilimleri-Sosyal Bilimler-Sağlık Bilimleri), YKS, PTE, TOFEL, ILETS (Academic-Genaral), TUS / DUS ve IELTS RU (Rusça) sınav eğitimlerini en kaliteli şekilde sunmaya çalıştık. Bunlarla birlikte Temel İngilizce (MyKelime) sizlerin hem kalıcı İngilizce öğrenmesini hem kariyeriniz için girişmiş olduğunuz sınavda başarı sağlamanız için büyük bir titizlikle hazırlanmıştır.